Обо мне


Я професійний адвокат з багаторічним досвідом роботи в сфері юриспруденції. Моя спеціалізація це господарське, адміністративне (податкове), цивільне (банки, кредити) і кримінальне право.

Кожен клієнт для мене важливий, тому я швидко включаюсь в процес на будь-якому етапі справи і працюю на його результат, а не на продовження процесу. Досягнення максимального результату у вирішенні Вашого питання є головним пріоритетом в моїй роботі. Це стосується і досудового врегулювання спорів.

Працюю швидко і ефективно, чим економлю Ваш час - гроші.

Ще однією перевагою роботи зі мною є те, що я маю право збирати інформацію і відомості, які можуть бути використані як докази в господарських, адміністративних, цивільних, кримінальних справах; будь-яка інформація, яка стала мені відома про клієнта є адвокатською таємницею; гонорар адвоката (на відміну від звичайних юридичних послуг) відноситься до судових витрат, які повертаються судом при прийнятті рішення на Вашу користь.

Також, надаю безкоштовні консультації, чим допомагаю спрогнозувати клієнту результат його справи і зорієнтувати на досягнення конкретних цілей.

Услуги адвоката в Киеве могут понадобиться в разрешении любого вида гражданско-правового спора, производстве административного и уголовного дела.

Адвокатские услуги


ЦИВІЛЬНЕ ПРАВО

ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ З ПРОБЛЕМНИМИ КРЕДИТАМИ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ.Узнать больше »

АДМІНІСТРАТИВНЕ (ПОДАТКОВЕ ) ПРАВО

ОСКАРЖЕННЯ РІШЕНЬ ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ АБО ЗВІЛЬНЕННЯ З ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИУзнать больше »

КРИМІНАЛЬНЕ ПРАВО

ЗАХИСТ НА СТАДІЇ СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ У ВСІХ ІНСТАНЦІЯХ.Узнать больше »

ГОСПОДАРСЬКЕ ПРАВО

СПРИЯННЯ У ВПРОВАДЖЕННІ ЗАБЕЗПЕЧУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ.Узнать больше »

ДОПОМОГА В ПРИЙНЯТТІ ТА ОФОРМЛЕННІ СПАДЩИНИ

ДОПОМОГА ПРИ ОФОРМЛЕННІ НЕРУХОМОСТІ.Узнать больше »

КОНСУЛЬТАЦІЇ

ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ НАНЕСЕНИХ НЕПРАВОМІРНИМИ ДІЯМИ, БЕЗДІЯЛЬНІСТЮ АБО РІШЕННЯМИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ АБО ЇХ ПРЕДСТАВНИКІВ.Узнать больше »
0
+
Довольных клиентов
0
+
Лет в бизнесе
0
Награды